Przeznaczenie skrzyniopalet składanych

Kisteny plastikowe to pojemniki, które pomagają w organizacji pracy magazynów i hurtowni. Dzięki tym skrzyniopaletom składanym możliwa jest sprawna praca i logistyka związana z transportowaniem i przechowywaniem towarów.

Co to są kisteny plastikowe?

Kisteny plastikowe to rodzaj skrzyń, które służą do zabezpieczenia towarów podczas magazynowania oraz w trakcie transportu. Zastępują one palety drewniane, które często ulegały zabrudzeniom i uszkodzeniom, były też również bardzo ciężkie i niepraktyczne w użytkowaniu. Kisteny plastikowe inaczej nazywane są skrzyniopaletami składanymi są bardzo funkcjonalne i praktyczne, nadają się nawet do transportu i przechowywania bardzo wymagających towarów.

Jak powstają skrzyniopalety składane?

Skrzyniopalety składane powstają z materiału, który jest bardzo dobrej jakości i jest bardzo trwały. Wyprodukowane są z dbałością o szczegóły, przy zastosowaniu nowoczesnych procesów technologicznych.Dzięki wykorzystaniu przy ich produkcji wysoko polerowanych form powierzchnie plastikowych kistenów są gładkie i proste.Skrzyniopaleta wymiary może mieć różne. Są trzy podstawowe, a oprócz tego można ją wykonać według specjalnego życzenia klienta, na wymiar, jakiego potrzebuje.

Zalety skrzyniopalet składanych

Skrzyniopalety składane mają przeważnie powierzchnie gładkie i proste. Są bardzo wyrównane we wnętrzu i można przy ich pomocy układać towar, tak aby zapełnił cała powierzchnię. Chociaż skrzyniopaleta wymiary może mieć różne, to układać je można w stosy, a kiedy są puste można je rozłożyć lub wkładać jedną w drugą. Pozwoli to zaoszczędzić sporo miejsca.

Korzyści płynące z inwestycji w skrzyniopalety składane

Kisteny plastikowe są opakowaniami zwrotnymi i wielokrotnego użytku. Są bardzo odporne na uszkodzenia, nie niszczą się łatwo, nie ma również potrzeby ich recyklingu przymusowego. Firmy, które inwestują w takie skrzyniopalety czynią inwestycje długofalowe, które zwracają się w niedługim czasie. Dodać należy, że kistenom tym niestraszne są żadne warunki atmosferyczne, więc można przewozić je bez problemu w chłodniach, bez ryzyka uszkodzenia towaru. Pamiętać trzeba, że wszystkie pojemniki, które mają mieć bezpośredni kontakt z żywnością powinny zawierać także stosowne atesty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here