Ciekawe odmiany kolekcjonerskiej marihuany

Marihuana o aromacie sera, grejpfruta, ananasa, borówek, a może egzotycznych przypraw? Kolekcjonerzy nasion mogą wybierać naprawdę rozmaite odmiany, niektóre rzeczywiście oryginalne. Poznaj te, które dzisiaj cieszą się wśród kolekcjonerów największą popularnością i te, które są przez nich najbardziej poszukiwane. 

Marihuana o aromacie sera 

Okazuje się, że nasiona marihuany można łączyć, przez co powstają najmniej oczywiste gatunki tej rośliny. Trzeba przyznać, że niektóre naprawdę zaskakują zapachem. Wśród nich wyróżnia się marihuana “cheese” w różnych wariantach. Aromat niektórych to połączenie intensywnego sera ze słodką borówką, jagodami czy orzeźwiającą cytryną. W przypadku niektórych zapach będzie delikatny, innym razem naprawdę mocny i wyrazisty. 

Słodki zapach gumy balonowej 

Te nasiona marihuany zostały opracowane przez plantatorów w USA, w stanie Indiana. Bubblegum wyróżniają się słodkich zapachem gumy balonowej i naprawdę mają właśnie taki aromat. 

Na fali ogromnej popularności tych nasion kolekcjonerskich, powstały liczne odmiany. Dzisiaj kolekcjonerzy mogą cieszyć się okazami, które charakteryzują się aromatem gumy do żucia, ale połączonym z zapachem korzennych przypraw, żywicy czy cytrusów. Co ciekawe, z tych nasion powstają liście, których smak wcale nie jest słodki, ale raczej kwaśny albo gorzki. 

Owocowy aromat o relaksacyjnym działaniu

Oczywiście warto opisać również kilka gatunków nasion marihuany, które wyróżniają się owocową nutą. Tych jest zresztą najwięcej. Niektóre pachną ananasem, inne borówkami, cytrusami, mango, truskawkami albo bananami. Na szczególną uwagę zasługują te z domieszką zapachu coli oraz te, które swoim aromatem przypominają owocowe ciasto pieczone latem. 

Kolekcjonerskie nasiona wedle indywidualnych preferencji 

Nasiona marihuany można kolekcjonować, a także pokrzyżować ich odmiany, tworząc w ten sposób autorskie gatunki o wyjątkowych właściwościach i walorach zapachowych. 

Czy wiesz, że na świecie istnieją tysiące różnych gatunków kolekcjonerskich nasion marihuany? Można je bezpiecznie nabywać, wybierając te najbardziej nietuzinkowe albo takie, które mają największy potencjał zwiększania własnej wartości. 

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z kolekcjonowaniem nasion marihuany, wybierz sprawdzone źródło ich dostaw. W sieci z łatwością znajdziesz dystrybutorów, którzy posiadają nasiona z różnych, nierzadko tych najbardziej odległych zakątków świata. Trzeba przyznać, że kolekcjonowanie nasion marihuany staje się coraz bardziej popularnym hobby. Jesteśmy pewni, że już niedługo staniesz się posiadaczem naprawdę okazałej kolekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here